אודות מן


רוקחמן בע”מ הינו עסק משפחתי ותיק לייצור מגוון של ופלים ועוגיות באריזות וטעמים שונים, המשווק את מוצריו תחת שם המותג “מן”.

החברה הוקמה בשנת 1954 בעיר בני ברק על ידי מנחם רוקח ז”ל אשר עלה ארצה מאוסטריה, ביחד עם אשתו פנינה. לאורך השנים צמחה וגדלה החברה המשפחתית, ביחד עם הדור השני שהצטרף לחברה, עד שבשנת 1990 עבר המפעל למשכנו החדש והמודרני, באזור תעשייה רמלה, וכיום הוא מנוהל על ידי בני הדור השלישי באווירה משפחתית נעימה, ממנה נהנים כל אנשי המפעל.

כל תהליך הייצור במפעל רוקחמן הינו אוטומטי, ללא מגע יד אדם, וכל התוצרת הינה פרווה ללא רכיבי חלב או לקטוז, ועשויה מחומרים טבעיים בלבד – ללא שומן טראנס, ללא צבעי מאכל, ללא חומרים משמרים וללא כולסטרול. כל מוצרי החברה (פרט לעוגיות גרנולה) הינם טבעוניים ומסומנים בתו תקו של עומתת “ויגן פרינדלי”.

ופלים ועוגיות מן נמכרים כיום לכל רשתות השיווק ולשוק הפרטי, בארץ ובעולם, ונמצאים תחת השגחתם הקפדנית של הרב לנדאו אב”ד דבני ברק, ושל הרב אבוחצירא – רב העיר רמלה.

 

חזון החברה

חברת רוקחמן, יצרנית ופלים ועוגיות “מן”, תמשיך להציע ללקוחותיה ולצרכניה, בישראל וברחבי השוק היהודי בעולם, מוצרי ופלים ועוגיות משובחים ואיכותיים במחירים נוחים, תוך שמירה על ערכי המותג המסורתיים לצד חתירה מתמדת למקצוענות, בטיחות וחדשנות.

כל זאת במטרה להמשיך להיות אחד מהמותגים המובילים בשוק הישראלי והיהודי ולהבטיח יחסי עבודה ארוכי טווח עם לקוחותינו.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support